İNSAN VE DOĞA İLE BİRLİKTE ARACINIZI’DA EN İYİ ŞEKİLDE KORUYORUZ
HAKKIMIZDA

Türkiye’nin, sektöründe ilklerinden olan şampiyonun temelleri, 1992 yılın da izmir merkezli olarak atılmış olup esas olarak petro-kimya sektöründe faaliyete başlamıştır. yönetim kadrolarınca benimsenen ileri görüşlü vizyon sahibi ve yenilikçi zihniyet, bu paralel de gelişen organizasyon yapısı ve ulaşılan performans seviyesi ile kısa süre içersinde ulusal olduğu kadar uluslararası platformlarda da önemli yerlere ulaşmışdır.

şampiyon petrol ürünleri, her şeyin hızla değiştiği ve bu değişime duyarsız kalmanın imkansız olduğu çağımızda yeniden yapılanma süreci çerçevesinde büyük bir değişim geçirerek türkiye’de petro-kimya sektöründe yalın ve kaliteli üretimin yerli firmalar tarafından da yapılabildiğini ispatlamış ve kendine misyon edinmiştir.bu süreçte tüketicilerin artan beklentilerini rakiplerinden daima daha hakiki ve daha kaliteli karşılamak iddasında olan şampiyon, logosundan madeni yağ ve gres ambalajlarına, teknolojisinden hizmet ve ürün sunma süreçlerine kadar her şeyi gözden geçirerek yenilemiştir.

Yakın gelecekte Aliağa organize sanayi bölgesinde dev madeni yağ ve gres tesisi projesini hayata geçirecek olan ŞAMPİYON, ulusal ve uluslararası pazardaki payını daha da artırarak bölgenin önemli oyuncularından olmayı hedeflemektedir.

SAMPIYON PETROL ÜR.LTD ŞTİ.

Misyonumuz
Türkiye’de madeni yağ ve gres kullanımında kalite bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak.
Müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulamak.
Sürekli araştırma geliştirme faaliyetlerinde bulunarak ürün kalitesini üst seviyede tutmak.
Şirketimizin değerini artırmak.
DÜRÜST VE KALİTELİ üretimin TÜRKİYE’DE DE, hem de % 100 YERLİ OLAN bir firmayla yapılabildiğini (yapıldığını) ispatlamaktır.

Vizyonumuz
Türkiye’de petrokimya sektöründe ürün ve hizmet kalitesiyle aranan marka olmak.
Yıllardır yaptığımız ürün ihracatından marka ihracatına yoğunlaşarak uluslar arası pazarda markamızı tanıtmak.
İNSANA ve DOĞAYA daha saygılı olarak, rakiplerimize bu konuda YOL GÖSTERİCİ .

 
 
ANASAYFA  HAKKIMIZDA  ÜRÜNLER  KALİTE BELGELERİ  TEKNİK BİLGİLER  İLETİŞİM
ŞAMPİYON PETROL ÜRÜNL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ESTİM ORG. SAN. BÖLGESİ 1.CADDE NO.28
MENDERES - İZMİR / TÜRKİYE